KONST / Litografier / Färglitografi 16337138

nr 1633 7138

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 66/300, fjäril på blomma. Färglitografi, bildmått: 26x28 cm, yttermått inklusive ram: 40x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2024
kl 18:03:32

16/7 16:32:15 1      Vinnande bud

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson